укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

«Ілляшев та Партнери» – лідери Всеукраїнського рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2020

27.11.2020

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» отримала найбільшу кількість нагород серед фіналістів Прем’єр-ліги Всеукраїнського рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2020, результати якого були оголошено 26 листопада 2020 року в Києві.

«Ілляшев та Партнери» отримали нагороди як найкраща юридична фірма року Прем’єр-ліги в практиках Антимонопольного права, Банкрутства та реструктуризації, Інтелектуальної власності та Вирішення господарських судових спорів.

Партнери «Ілляшев та Партнери» були визнані кращими юристами Прем’єр-ліги у 3 галузях:

Фірма також стала лауреатом спеціальної номінації «Опонент-акула», визначення переможців у якій відбувалося за допомогою анонімного голосування професійного ринку, під час якого кожен з учасників рейтингу вказував, кого вважає найсильнішими опонентами під час роботи у проектах.

Результати LIGA ZAKON AWARDS 2020 ґрунтуються на оцінках журі – вчених, представників бізнес-співтовариств та держорганів – зашифрованих анкет учасників без вказівки імен та назв номінантів, а також результатах DATA-SMART-аналізу – скорингового алгоритму, який відображає фінансові результати, оцінку роботи персоналу компанії та висвітлення діяльності компанії в ЗМІ.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія