Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» – офіційний партнер Міжнародного юридичного форуму «Україна – ЄС»

Дата новини: 16 вересня 2014

24 вересня 2014 року в готелі «Прем’єр Палац» у м. Києві уперше відбудеться Міжнародний юридичний форум «Україна – ЄС». Форум ініційований видавництвом «Юридична практика».

ЮФ «Ілляшев та Партнери» – офіційний партнер форуму. На заході порушуватимуться актуальні питання наслідків ратифікації Україною Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом для українського бізнесу: гармонізація українського законодавства з європейськими вимогами у різних сферах економіки, можливості та виклики зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, нові європейські можливості для українських підприємств, врегулювання спорів в контексті положень угоди.

Провідні юристи ЮФ «Ілляшев та Партнери» поділяться своїм професійним досвідом у профільних дискусіях:

Старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко візьме участь у подіумній дискусії на тему «Реформування законодавства: європейські вимоги та українські реалії».

Адвокат та керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери» Олександр Фефелов виступить із доповіддю на тему: «Удосконалення механізмів попереднього контролю за узгодженими діями» в секції «Бізнес-інтеграція: створення сприятливого правового поля».

Також у заході візьме участь один із ключових клієнтів ЮФ «Ілляшев та Партнери», голова наглядової ради банку «Національний кредит» Андрій Оністрат.

Серед доповідачів форуму – представники Адміністрації Президента України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства фінансів України, Державної служби інтелектуальної власності, Антимонопольного комітету України, Представництва ЄС в Україні, Американської торгової палати, Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), Польсько-української господарської палати, судді Верховного Суду України, партнери провідних юридичних фірм, топ-менеджери та юрисконсульти підприємств, члени українських та міжнародних бізнес-асоціацій.