Залишити заявку

Євген Соловйов став партнером юридичної фірми «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 11 березня 2019

Євген Соловйов – адвокат, арбітражний керуючий. Працює в «Ілляшев та Партнери» з 1999 року. Основною спеціалізацією Євгена є корпоративне право, M&A, практики комплаенсу та захисту бізнесу. Додаткові сфери юридичної спеціалізації включають питання корпоративної реструктуризації, захист від недружніх поглинань, вирішення корпоративних спорів, консультування у зв’язку з пожежами, кримінальне право.

«Євген стояв біля витоків створення та становлення фірми, – заявив Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Він завжди був частиною команди, яка приймала відповідальні рішення, і працював над найскладнішими проектами. За ці роки він став невід’ємною частиною нашої юридичної фірми. Ми дуже високо цінуємо його внесок у розвиток фірми і вже не уявляємо себе без нього».

«Побудова практики в «Ілляшев та Партнери» – без перебільшення, справа мого життя, і я щасливий бачити, яких результатів ми досягли за двадцять років, – прокоментував призначення Євген Соловйов. Я вдячний колегам за надану довіру та можливість розвивати свою практику у новій якості».

Євген супроводжує корпоративні питання найбільших українських та міжнародних компаній, включаючи розробку корпоративних структур для організації бізнесу; придбання або продаж бізнесу, корпоративних прав, акцій і часток у компаніях; проведення юридичних аудитів; придбання і передачу контролю над суб’єктами господарювання; а також консультує з питань, пов’язаних зі шкодою, завданою пожежею.

Євген також консультує ключових клієнтів з різноманітних питань, які виникають під час здійснення комерційних транзакцій та ведення господарської діяльності, супроводжує операції з іноземного інвестування, а також структурування угод.

Серед проектів Євгена: