Залишити заявку

WTR 1000 2024 рекомендує «Ілляшев та Партнери» в практиці інтелектуальної власності

Дата новини: 16 лютого 2024

Практика інтелектуальної власності юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» отримала рекомендацію в міжнародному довіднику World Trademark Review 1000. Рейтинг був опублікований 07 лютого 2024 року.

Аналітики видання відзначають, що практика інтелектуальної власності в «Ілляшев та Партнери» «динамічно розвивається та пропонує комплексні послуги у сфері захисту торговельних марок брендам з усього світу».

«Команда «Ілляшев та Партнери» здобула репутацію завдяки потужній практиці вирішення спорів та досвіду в захисті торговельних марок, франчайзингу та ліцензійних угодах», – зазначає дослідження.

Практика інтелектуальної власності «Ілляшев та Партнери», яку очолює керуючий партнер Михайло Ілляшев, добре відома вирішенням складних і прецедентних спорів. Серед останніх проєктів фірми: захист емблеми Товариства Червоного Хреста України в українських судах; захист прав інтелектуальної власності міжнародної фармацевтичної компанії на торговельну марку та бренд лікарського препарату; захист FMCG-холдингу у спорах про порушення прав на патенти; реєстрація авторських прав на програмне забезпечення іноземної IT-компанії.

Міжнародний довідник WTR 1000 визначає найкращих фахівців практики інтелектуальної власності у ключових юрисдикціях в усьому світі. WTR 1000 здобув репутацію як авторитетний ресурс для тих, хто шукає юридичну експертизу світового рівня у цій сфері.