Залишити заявку

Світовий банк подякував юристам ЮФ «Ілляшев та Партнери» за співпрацю

Дата новини: 26 січня 2012

Партнер Максим Копейчиков і юрист Валерія Гудій отримали подячні дипломи від Світового банку (The World Bank) і Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation) за участь у підготовці міжнародного видання «Doing Business 2012 – Doing Business in a More Transparent World».

Провідні юристи ЮФ «Ілляшев та Партнери» беруть активну участь у підготовці «Doing Business» вже протягом кількох років. «Ми були раді нагоді взяти участь у підготовці матеріалів для «Doing Business 2012 – Doing Business in a More Transparent World», – відзначає партнер Максим Копейчиков. – Звіт вийшов показовим, і приємно, що наша робота буде корисна підприємцям у всьому світі».

«Doing Business» – всесвітньо відоме видання, яке щорічно випускає Світовий банк і Міжнародна фінансова корпорація. Проект, реалізація якого почалася у 2002 році, присвячений діяльності малих і середніх національних підприємств та оцінці нормативних актів, що регулюють їх діяльність упродовж всього життєвого циклу. У доповіді наведено рейтинг 183 країн за ключовими аспектами нормативно-правового регулювання підприємницької діяльності для національних компаній.