Залишити заявку

Who’s Who Legal 2023: Михайло Ілляшев – серед кращих юристів практики вирішення господарських спорів

Дата новини: 15 січня 2024

Михайло Ілляшев, керуючий партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», увійшов до числа провідних юристів, рекомендованих для роботи в Україні у практиці вирішення господарських спорів авторитетним міжнародним юридичним довідником Who’s Who Legal 2023.

Михайло Ілляшев має 26-річний досвід у практиках вирішення спорів і міжнародного арбітражу. Як провідний юрист у практиці вирішення спорів в Україні за версією Chambers Global, Chambers Europe та The Legal 500 – EMEA, Михайло Ілляшев регулярно готує експертні юридичні висновки для міжнародних судових процесів. Протягом останніх двох років Михайло Ілляшев надавав експертні висновки щодо українського законодавства в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольму, судах Великої Британії та ЄС.

Дослідження WWL: Commercial Litigation містить поглиблений аналіз роботи провідних юристів у практиці вирішення спорів у всьому світі, яких відзначають у рейтингу за їх видатну роботу, а також найкращих практиків у цій сфері віком від 45 років як майбутніх лідерів ринку. В останній звіт WWL: Commercial Litigation увійшли 1658 практикуючих юристів із 770 фірм у 72 країнах.

Who’s Who Legal – незалежне щорічне дослідження, яке з 1996 року оцінює понад 70.000 провідних юристів у 80 практиках зі 150 країн, і включає тільки фірми і юристів, які досягли провідних позицій у своїх галузях права та своїх юрисдикціях. Це професійне видання дозволяє зробити вибір фірм та практикуючих юристів, які надають юридичні послуги на території країни у відповідній галузі права.