Залишити заявку

Ніна Бец провела вебінар про оподаткування доходів працівників, працевлаштованих у фізичних осіб-підприємців

Дата новини: 14 травня 2021

Ніна Бец, керівник практики податкового права юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», провела 13 травня 2021 року вебінар на тему «Фізичні особи-підприємці та наймані співробітники». Організатор заходу – освітня платформа для підприємців SME ONLINE Hub, створена проєктом Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації (EBA) і Райффайзен Банку Аваль.

Ніна Бец розповіла про особливості оформлення найманих співробітників та оподаткування їх доходів, подання звітності з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску за новою формою, а також форми трудових взаємовідносин на період зупинення роботи підприємства.

«Грамотний підхід до оформлення співробітників може суттєво знизити не тільки податкове навантаження на підприємців, а й ризики, пов’язані з нарахуванням штрафних санкцій під час проведення перевірок органами Держпраці», – зауважила Ніна Бец.

Участь у вебінарі взяли понад 200 підприємців – учасників проєкту SME ONLINE Hub.

SME Hub — інтенсивна освітня програма, яка дозволяє власникам малого і середнього бізнесу отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків з великих корпорацій.