Залишити заявку

Володимир Захаров і Дмитро Константинов – у персональному рейтингу найкращих юристів «Право.ru – 300»

Дата новини: 11 лютого 2022

Фахівці Московського офісу «Ілляшев та Партнери» отримали персональні рекомендації найбільшого російського федерального рейтингу юридичних фірм «Право.ru – 300».

Згідно з результатами дослідження, оголошеними 11 лютого 2022 року, партнер та керівник Московського офісу «Ілляшев та Партнери» Володимир Захаров увійшов до III групи федерального рейтингу «Право.ru-300» у категорії «Міжнародне вирішення спорів».

Радник Дмитро Константинов, керівник практики банкрутства та фінансової реструктуризації «Ілляшев та Партнери», увійшов до III групи федерального рейтингу «Право.ru-300» у категорії «Банкрутство (включаючи спори)» у сегменті high market.

Список рекомендованих юристів рейтинг «Право.ru-300» публікує третій рік поспіль. У процесі дослідження аналізується юридичний досвід, стаж роботи, досягнення та нагороди, а також проекти, над якими працювали юристи.

Загалом до федерального рейтингу «Право.ru-300» у категорію «Міжнародне вирішення спорів» увійшли 43 юриста. Ще 62 юриста отримали персональні рекомендації у категорії «Банкрутство (включаючи спори)» у сегменті high market.

Нагадаємо, що раніше «Право.ru-300» рекомендував «Ілляшев та Партнери» у федеральному рейтингу юридичних фірм у категоріях «Банкрутство», «Міжнародне вирішення спорів» та «Корпоративне право».