Залишити заявку

Віталій Галицьких виступив у Дніпрі на бізнес-форумі «Естонія – інноваційна платформа для міжнародного бізнесу»

Дата новини: 18 квітня 2018

Керівник Талліннського офісу ЮФ «Ілляшев та Партнери» Віталій Галицьких виступив з доповіддю «Юрисдикція і податкова система Естонії – змагання з ефективності» на бізнес-форумі «Естонія – інноваційна платформа для міжнародного бізнесу», який відбувся 18 квітня 2018 року в Дніпрі. Організатори форуму – Агентство розвитку підприємництва Естонії (EAS), Посольство Естонії в Києві та Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine).

«Карта е-резидента відкриває державні послуги Естонії для всього світу, — зазначив Віталій Галицьких. — Саме українці на першому місці за кількістю зареєстрованих юросіб в Естонії. Уже 314 українських компаній змінили прописку на естонську, використовуючи можливості е-резидентства».

Спікерами форуму також виступили Посол Естонської Республіки в Україні Герт Антсу, регіональний директор у Центральній та Східній Європі Агентства розвитку підприємництва Естонії Яан Хейнсоо, представники українських та естонських компаній.

Фонд сприяння розвитку підприємництва (EAS), створений у 2000 р., сприяє здійсненню підприємницької та регіональної політики в Естонії та є однією з найбільших організацій у системі державної підтримки підприємництва, надаючи фінансову допомогу, консультування, можливості співпраці та навчання підприємцям, науковим установам, громадському і третьому сектору.

Міжнародна торгова палата (ICC) – впливова незалежна самоврядна некомерційна міжнародна організація, створена в 1919 р., що об’єднує торгові палати, підприємницькі організації та окремі компанії для вироблення міжнародних стандартів торгівлі, спільного захисту інтересів у міжнародних організаціях і вирішення комерційних спорів.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована у 1997 р. та входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних консультантів східноєвропейського регіону. В офісах фірми у Києві, Харкові, Дніпрі, Сімферополі, Москві і Таллінні працює понад 120 осіб.