Залишити заявку

Вадим Кізленко виступив на VI Форумі з реструктуризації та банкрутства

Дата новини: 19 травня 2021

Вадим Кізленко, адвокат, радник юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», арбітражний керуючий, член Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих виступив із доповіддю «Дисциплінарна практика» у рамках дискусії «Професія арбітражних керуючих» на VI Форумі з реструктуризації та банкрутства, який пройшов 18 травня 2021 року у Києві. Організатор – видавництво «Юридична практика».

На думку Вадима Кізленка, робота Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих має стати більш публічною, і для цього необхідно доповнити Кодекс України з процедур банкрутства нормою, яка передбачатиме публічне висвітлення результатів засідань комісії.

«Дисциплінарна комісія в діючому складі завжди приймає виважені, законні та обґрунтовані рішення. Наразі було притягнуто до дисциплінарної відповідальності близько 90 осіб, з яких лише 6 оскаржили відповідні накази до суду. Це свідчить про фаховість комісії та про високий рівень довіри професійної спільноти», – зауважив Вадим Кізленко.

Учасники обговорили питання професійної підготовки, етичних норм, відповідальності  арбітражних керуючих та практичні кейси захисту їх прав.

VI Форум з реструктуризації та банкрутства – спеціалізований щорічний захід, розрахований на адвокатів, арбітражних керуючих та представників державних органів для обговорення нововведень та проблем у сфері реструктуризації та банкрутства.