Залишити заявку

Валерію Гудій обрано до Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації

Дата новини: 22 грудня 2023

Валерію Гудій, партнера юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», обрано до Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації на 2024 рік.

Заснований у 2001 році, Комітет управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації сприяє оновленню трудового законодавства та розробці нормативно-правових актів, спрямованих на вдосконалення і регулювання трудових відносин, а також розвитку і впровадженню пенсійного страхування. До складу Правління Комітету, що визначає його основні напрямки діяльності, щороку обираються до 5 членів.

«У 2024 році дуже важливо допомогти роботодавцям окреслити горизонти планування та передбачити майбутні зміни в законодавстві, оскільки Україна торує шлях до ЄС. Я прагну відстоювати стратегії, які дають змогу компаніям та їхнім спеціалістам з управління персоналом досягати успіху серед цих викликів», – заявила Валерія Гудій.

Основні пріоритети Валерії Гудій на посаді члена Правління Комітету управління персоналом Європейської Бізнес Асоціації:

  • допомога в імплементації Директив ЄС та практик у трудові відносини України за допомогою голосу Європейської Бізнес Асоціації;
  • посилення впровадження та додаткового нагляду з боку компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації за дотриманням їхніми працівниками антикорупційних та комплаєнс-політик;
  • сприяння програмам реабілітації на робочому місці та реінтеграції колишніх учасників бойових дій.

Європейська Бізнес Асоціація (EBA) — це найбільше об’єднання іноземного, європейського і вітчизняного бізнесу в Україні. Асоціація заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні та працює над покращенням інвестиційного клімату України, розвитком економіки та професійної освіти. Серед членів Асоціації – представництва найбільших міжнародних, європейських підприємств, а також компанії українського походження.