Залишити заявку

Вадим Кізленко призначений до Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих

Дата новини: 9 грудня 2019

Радник, адвокат, арбітражний керуючий юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Вадим Кізленко увійшов до складу Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих України. Обрання Вадима Кізленка до складу Дисциплінарної комісії відбулось на З’їзді арбітражних керуючих України 20 листопада 2019 року у м. Києві та було затверджено Наказом Міністерства юстиції України № 4078/7 від 29 листопада 2019 року «Про персональний склад Дисциплінарної комісії арбітражних керуючих».

Основним завданням Дисциплінарної комісії є розгляд питань та прийняття рішень щодо притягнення арбітражних керуючих до дисциплінарної відповідальності за вчинення дисциплінарного проступку. До складу комісії входять сім осіб, три з яких призначаються за квотою Міністерства юстиції України, а чотири – з’їздом арбітражних керуючих України. Строк повноважень членів комісії становить два роки.

«Як член Дисциплінарної комісії я завжди буду на стороні порядних і чесних арбітражних керуючих, – прокоментував своє призначення Вадим Кізленко. – Рішення Дисциплінарної комісії мають бути мотивованими та доступними для ознайомлення всім бажаючим».

У З’їзді приймали участь 490 арбітражних керуючих України з усіх регіонів України. На З’їзді було ухвалено рішення про створення першої саморегулівної організації арбітражних керуючих України (СРО), затверджено Статут організації, Кодекс етики арбітражного керуючого, голову, заступника голови та членів Ради, а також членів Ревізійної, Кваліфікаційної та Дисциплінарної комісії.
Вимоги щодо формування Єдиної саморегулівної організації, до якої входитимуть всі арбітражні керуючі, містяться у новому Кодексі України з процедур банкрутства, що набув чинності 21 жовтня 2019 року. До СРО увійшли всі арбітражні керуючі, інформація про яких міститься у Єдиному реєстрі арбітражних керуючих України.

Вадим Кізленко працює в Київському офісі «Ілляшев та Партнери» з 2010 року. Спеціалізується в сфері банкрутства, захисту інтересів клієнтів у судах. Має великий досвід ведення справ про банкрутство на різних стадіях, а також захисту інтересів клієнтів у складних і резонансних справах. Є заступником голови комітету з питань банкрутства Асоціації адвокатів України. Рекомендований як один із провідних юристів у сфері банкрутства національними дослідженнями Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients та «Вибір клієнта – 2019. Лідери практик».