Залишити заявку

Вадим Кізленко та Андрій Конопля очолили практику банкрутства та фінансової реструктуризації

Дата новини: 18 грудня 2023

Арбітражні керуючі, радники юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Вадим Кізленко та Андрій Конопля призначені співкерівниками практики банкрутства та фінансової реструктуризації.

До команди юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Вадим Кізленко та Андрій Конопля приєдналися у 2010 році.

Вадим Кізленко спеціалізується в практиці банкрутства, судового захисту інтересів клієнтів у судах. Має 15-річний досвід ведення складних і резонансних справ про банкрутство на різних стадіях із позитивним завершенням, в тому числі шляхом погашення всіх вимог кредиторів та підписання мирової угоди з кредиторами.

Визнаний провідним юристом у практиці вирішення спорів міжнародним довідником Best Lawyers International 2022. Рекомендований як один з лідерів практики банкрутства в Україні незалежним національним дослідженням «Вибір клієнта 2021: ТОП-100 найкращих юристів України» та дослідженням Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients.

Вадим Кізленко виконує обов’язки арбітражного керуючого у великій кількості справ, має свідоцтво про проходження підготовки у справах про банкрутство державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі.

Андрій Конопля є також співкерівником практики вирішення спорів. Більше 25 років супроводжує справи про банкрутство великих боржників на різних стадіях і найбільші кредитні спори, має досвід найскладніших фінансових реструктуризацій. Спеціалізується на банківських, договірних, корпоративних спорах, спорах у галузі захисту прав кредиторів, справах про банкрутство та реструктуризацію заборгованості. Має багатий досвід роботи із координації та особистої участі у супроводженні судових спорів в українських судах всіх юрисдикцій та інстанцій, включаючи Велику Палату Верховного Суду.

Визнаний провідним юристом у практиці банкрутства та реструктуризації в Україні міжнародним довідником Best Lawyers International 2022. Рекомендований як провідний фахівець у практиці банкрутства в Україні дослідженням Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients. Фіналіст Юридичної премії 2021 у номінації «Кращий юрист у сфері банкрутства» в Україні.

Андрій Конопля – один з найдосвідченіших арбітражних керуючих в Україні. Неодноразово призначався розпорядником майна, керуючим санацією і ліквідатором великих підприємств. Має свідоцтво про проходження підготовки у справах про банкрутство державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі.

«Андрій Конопля та Вадим Кізленко – унікальні професіонали практики банкрутства в Україні, – зазначив керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Нові призначення – результат їх вкладу в розвиток практики юридичної фірми. Кількість відкритих проваджень про банкрутство в країні зростає, практика розвивається динамічно. Тому нові призначення підтвердять та зміцнять лідируючі позиції нашої фірми. Ці призначення є логічним продовженням комплексної реформи системи управління «Ілляшев та Партнери».

Упродовж 2023 року «Ілляшев та Партнери» супроводжували складні проєкти у практиці банкрутства та реструктуризації. Серед них – юридичний супровід реструктуризації заборгованості приватного оператора з авіаційної безпеки, повний юридичний супровід процедур банкрутства середніх та великих компаній зі списку ТОП-100 найбільших державних підприємств: державного суднобудівного підприємства, підприємства з групи одного з найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, національного автомобільного виробника, юридичний супровід процедури санації підприємства хімічної галузі, оператора сонячних станцій.