Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» увійшла до десятки провідних юридичних фірм України

Дата новини: 29 грудня 2014

ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає 7 місце в рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2014» згідно Всеукраїнської дослідницької програми, що проводиться видавництвом «Юридична практика» у партнерстві з Forbes-Україна та ІА «Інтерфакс-Україна».

2014Протягом декількох років, фірма є безумовним лідером у судовій практиці за кількістю судових та арбітражних спорів. У 2014 р. з 50 найбільших спорів юристи ЮФ «Ілляшев і Партнери» вели 19 спорів за період IV кварталу 2013 р. і I-III кварталів 2014 р. Слід зазначити, що до уваги бралися тільки закриті спори.

Окрім того, ЮФ «Ілляшев та Партнери» є №1 у сфері «Лідери ринку. Банкрутство». Велика кількість справ фірми була відзначено серед «50 найбільших угод» та «20 найбільших спорів у сфері оподаткування».

У рейтингу також були відзначені професійні якості юристів:

Про дослідження

Всеукраїнська дослідницька програма «50 провідних юридичних фірм України 2014» є єдиним рейтингом в Україні, який різнобічно «вимірює» юридичні фірми і відображає об’єктивну картину ринку юридичних послуг.

Учасники дослідження ранжуються по ряду критеріїв: кількість працюючих юристів, прибутковість, фінансова ефективність, складність угод, що супроводжуються, а також судових справ, репутація в професійному середовищі.

Важливою складовою дослідження є визначення найбільших угод і судових арбітражних справ, що супроводжувалися юридичними фірмами протягом досліджуваного періоду.

Спецвипуск «50 провідних юридичних фірм України 2014» поширюється з газетою «Юридична практика» (№ 47, листопад 2014), редакційним тиражем журналу Forbes-Україна (№ 12, грудень 2014), серед передплатників ІА «Інтерфакс-Україна».