Залишити заявку

Юристи ЮФ «Ілляшев та Партнери» отримали почесну грамоту Світового банку

Дата новини: 4 лютого 2016

7d337ed60590341661d8fdbeb39819a6Максим Копейчиков, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», та Леонід Гілевич, юрист, отримали почесну грамоту Світового банку за підготовку юридичних оглядів для тринадцятого щорічного дослідження групи Світового банку «Ведення бізнесу – 2016: оцінка якості та ефективності регулювання» (Doing Business 2016: Measuring Regulatory Quality and Efficiency).

 Юристи фірми надали експертну думку стосовно 2 з 11 груп показників дослідження – «Реєстрація майна» та «Захист міноритарних інвесторів».

Показник «Реєстрація Майна» оцінює процес, час та вартість, необхідні для здійснення передачі майнових комплексів від однієї компанії до іншої. У 2016 році до цього індикатора додалися оцінки питання якості систем управління земельною власністю.

Показник «Захист міноритарних інвесторів» оцінює ступінь юридичної захищеності міноритарних інвесторів вітчизняних компаній.

Нагадаємо, провідні юристи ЮФ «Ілляшев та Партнери» беруть активну участь в підготовці дослідження Doing Business з 2006 року.

Doing Business – щорічне дослідження Групи Світового банку, що оцінює простоту здійснення підприємницької діяльності на основі 11 індикаторів у 189 країнах. Метою реалізації проекту є вироблення об’єктивної основи для розуміння і вдосконалення нормативно-правової бази управління бізнесом у всьому світі. Огляд, що був опублікований вперше у 2003 році, отримав позитивний відгук від представників урядів різних країн, практикуючих фахівців, професійних оглядачів та представників наукової спільноти.