Залишити заявку

The Legal 500 – EMEA 2023 рекомендує «Ілляшев та Партнери» для роботи в Україні

Дата новини: 13 квітня 2023

Міжнародний рейтинг The Legal 500 – EMEA 2023 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму в Україні. «Ілляшев та Партнери» високо рекомендовані в 12 практиках, досліджених авторитетним виданням в Україні. Фірма займає Tier 1 у практиці вирішення спорів в Україні 11 років поспіль.

Рекомендації в рейтингу, опублікованому 12 квітня 2023 року, отримали наступні практики та експерти фірми:

Вирішення спорів – tier 1
Зала слави: Михайло Ілляшев, Роман Марченко
Зірки практики: Олег Трохимчук

За словами одного з клієнтів, «Ілляшев та Партнери» – №1 у практиці вирішення спорів в Україні». За словами джерела, «команда відома надзвичайно ефективною практикою спорів, яка охоплює широкий спектр галузей. Сильними сторонами є рівень обслуговування, глибокі галузеві та юридичні знання, бізнес-орієнтований та індивідуальний підхід до проблем».

Клієнти відзначають «високий рівень знань та досвіду команди, оперативність та клієнтоорієнтованість. Якість роботи, підготовка та ведення судових справ – відмінні».

Михайло Ілляшев«універсальний солдат на чолі сильної армії». За словами джерела, «Михайло Ілляшев – це «важка артилерія» та блискучий спікер, який представляє інтереси клієнтів в українських і міжнародних судах».

Інтелектуальна власність – tier 1
Зірки практики: Дмитро Нікулеско

В «Ілляшев та Партнери» практику інтелектуальної власності очолює керуючий партнер Михайло Ілляшев. Також рекомендований адвокат Дмитро Нікулеско. Фірма особливо добре відома своєю роботою з вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності, а також роботою pro bono – представництвом Товариства Червоного Хреста України. Клієнти відзначають, що «команда дуже вправна та ефективна».

Конкурентне право – tier 1
Провідні юристи: Олександр Фефелов

«Ілляшев та Партнери» супроводжують великі та прецедентні справи з конкурентного права у таких сферах як сільське господарство, енергетика, нерухомість, транспорт, медицина та фармацевтика. Сфери спеціалізації команди включають справи про недобросовісну конкуренцію та зловживання домінуючим становищем, питання конкуренції в комерційних угодах і державних закупівлях. Керівник практики Олександр Фефелов – визнаний експерт у сфері захисту економічної конкуренції.

Міжнародна торгівля – tier 1
Провідні юристи: Олена Омельченко
Зірки практики: Олексій Горбатюк

«Ілляшев та Партнери» мають лідируючі позиції у практиці міжнародної торгівлі. Фірма займається  антидемпінговими, антисубсидиційними та захисними розслідуваннями, а також спеціалізується на питаннях митного регулювання, експортного контролю, санкцій, угодах про вільну торгівлю, законодавстві СОТ та торговельних спорах.

Олена Омельченко керує практикою міжнародної торгівлі та вважається одним із провідних консультантів в Україні щодо заходів торговельного захисту та законодавства СОТ. Також рекомендований адвокат Олексій Горбатюк.

White–Collar Crime – tier 1
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко

«Ілляшев та Партнери» «серед трійки найбільших юридичних фірм виглядає найбільш незалежною від держави, безстрашною та здатною відстояти будь-якого клієнта». Клієнт зауважує, що фірма «займається найскладнішими питаннями і користується величезною повагою серед місцевого бізнесу».

Роман Марченко – «чудовий адвокат та відоме ім’я в юриспруденції. Він топовий спеціаліст у цій сфері». За словами одного з джерел, «він дуже практичний і негайно вирішує питання. Роман дуже прагматичний і завжди близький до своїх клієнтів».

Банківське та фінансове право, ринки капіталу – tier 2

Клієнти називають команду ЮФ «Ілляшев та Партнери» «абсолютно професійною». Одне з джерел зауважило, що «сильні сторони команди походять від десятиліть юридичного досвіду та традиційних цінностей, прищеплених його засновниками – безкомпромісного професіоналізму та етики».

Команда банківського та фінансового права «Ілляшев та Партнери» «відмінно підходить для ефективного укладання угод навіть за складних обставин». Команда «виділяється завдяки партнерським послугам та давній співпраці з деякими з найвідоміших юридичних фірм у всьому світі». Клієнт називає адвокатів фірми спеціалістами з «великим досвідом, добре відомими своєю здатністю справлятися із надзвичайно складними операціями». «Співпраця з фірмою забезпечує отримання надійного партнера в юридичних питаннях та стабільне своєчасне надання якісних послуг за розумний бюджет», – каже джерело.

Енергетика – tier 2

«Ілляшев та Партнери» представляють провідні  українські та міжнародні компанії в енергетиці та інфраструктурі, у тому числі спеціалізуються на роз’ясненні регуляторних питань та вирішенні спорів.

У «Ілляшев та Партнери» є «абсолютно все необхідне для якісного супроводу роботи у сфері енергетики. Команда дуже добре розбирається в технічних питаннях». Джерело відзначає «глибокі практичні знання команди». Михайло Ілляшев «має глибоке розуміння енергетичного сектору».

Комерційне і корпоративне право, злиття і поглинання – tier 2
Зала слави: Михайло Ілляшев
Провідні юристи: Роман Марченко

«Фірма має чудову команду з питань корпоративного права та M&A, зокрема Михайла Ілляшева, який добре обізнаний у галузі та чудово розбирається в корпоративному праві в Україні». За словами джерела, «Михайло Ілляшев та його команда мають дуже глибоке знання комерційних реалій, що дозволяє їм консультувати з усього спектру юридичних аспектів угоди».

За словами клієнта, команда «легко справляється з поставленими завданнями, незважаючи на великі обсяги та стислі терміни. Ця юридична фірма є найкращим вибором для складних угод, коли вам потрібно винайти нове рішення або вдосконалити поточну практику». Клієнти відзначають, що з самого початку повномасштабної агресії рф в Україні, «колектив героїчно працював, а юристи та партнери постійно підтримували зв’язок». «Фірма вважається провідною в Україні», – каже джерело.

Михайло Ілляшев – «унікальний менеджер, чиї стратегічні поради є дуже цінним активом в управлінні складними, напруженими та чутливими до часу транзакціями». Романа Марченка клієнти характеризують як «сильного професіонала».

Нерухомість і будівництво – tier 2
Зірки практики: Дмитро Грибов

Команда «Ілляшев та Партнери» «фундаментально обізнана в питаннях землевідведення, оренди комунального та державного майна, приватизації». Клієнт зазначає, що «фірма має прецедентну кількість справ щодо кількох відомих будівельних та історичних архітектурних об’єктів української столиці».

Михайло Ілляшев і Роман Марченко «протягом багатьох років є авторитетними консультантами з питань придбання, реєстрації, оренди та управління нерухомістю». Радник Дмитро Грибов відзначений як «дуже сильний і технічно обізнаний командний гравець».

Податкове право – tier 2
Провідні юристи: Роман Марченко

Команда податкової практики «дуже добре розбирається в нюансах фармацевтичного бізнесу. Блискуча команда, яка з кожним роком розширює спектр послуг».

Джерело відзначає «зосередженість на обслуговуванні клієнтів». «Я був вражений реактивністю фірми, швидким розумінням запитів і потреб, швидкістю виконання роботи та чудовими міжособистісними контактами», – каже клієнт. «Юристи суворо дотримуються професійних і етичних стандартів, а виставлення рахунків є чесним і точним».

Приватні клієнти – tier 2
Провідні юристи: Михайло Ілляшев, Роман Марченко

Команда фірми «надзвичайно підготовлена та забезпечує своєчасне та дружнє обслуговування клієнтів у всіх випадках, які вони супроводжують». Вона «зберігає конфіденційність і професійне ставлення до приватних справ, з якими працює». «Суворе дотримання фірмою конфіденційності дозволяє повністю довіряти юристам навіть у найособистіших ситуаціях», – зазначає джерело.

Михайло Ілляшев і Роман Марченко «створили настільки комфортні умови для клієнтів, що більше ні до кого не потрібно звертатись. Можливість отримати їхню пораду щодо особистого фінансового питання є безцінною».

Трудове право – tier 2

«Ілляшев та Партнери»  беруть участь  у найбільших трудових спорах в Україні, часто захищаючи інтереси представництв великих міжнародних компаній. Фірма також консультує щодо договірних питань, аутсорсингу, переведення та переїзду співробітників, трудового комплаєнсу. Керуючий партнер Михайло Ілляшев керує практикою трудового права.