Залишити заявку

The Legal 500 – EMEA 2019 рекомендує «Ілляшев та Партнери» для роботи в Україні та Росії

Дата новини: 12 квітня 2019

Міжнародний рейтинг The Legal 500– EMEA 2019 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму в Україні. За результатами незалежного дослідження «Ілляшев та Партнери» зайняли провідні позиції у практиках вирішення спорів, кримінального права (посадові злочини), інтелектуальної власності, комерційного та корпоративного права, злиттів і поглинань (M&A), конкурентного права, банківського і фінансового права та ринків капіталу, оподаткування, нерухомості і будівництва, трудового права, енергетики, надання послуг приватним клієнтам. Вперше рекомендацію The Legal 500 отримала практика фірми у сфері банкрутства та фінансової реструктуризації в Росії.

Україна
Вирішення спорів – tier 1
Провідні юристи: Михайло Ілляшев – Керуючий партнер, Роман Марченко – Старший партнер.
«Ілляшев та Партнери» є «без сумніву однією з кращих фірм у сфері судової практики та добре розбирається у судовому процесі». «Цілковито винятковий» Роман Марченко представляв інтереси «БТА Банка» у серії справ щодо відшкодування збитків на загальну суму у 10 млрд долл. США. Серед клієнтів фірми – ДП «Антонов» та ArcelorMittal. Михайло Ілляшев відомий як «дуже прагматичний».

Економічні злочини – tier 1
Провідні юристи: Михайло Ілляшев – Керуючий партнер, Роман Марченко – Старший партнер.
«Ілляшев та Партнери» є «найкращим юридичним радником у складних справах, та однією з найбільщ ресурсних та якісних фірм повного циклу на ринку». «Блискучий судовий юрист» Роман Марченко та лідер Михайло Ілляшев – ключові партнери. Серед клієнтів – ДП «Антонов» та «БТА Банк».

Інтелектуальна власність – tier 1
Провідні юристи: Ірина Кириченко – юрист, Патентний повірений України.
На думку одного з клієнтів, «Ілляшев та Партнери» має «найкращу ІР практику в Україні». Патентний повірений Ірина Кириченко є «клієнтоорієнтованою», а Михайло Ілляшев представляв інтереси австрійської компанії Megainpharm у спорі проти Міністерства охорони здоров’я України.

Нерухомість та будівництво– tier 2
«Ілляшев та Партнери» супроводжує угоди та судові спори у сфері нерухомості. Роман Марченко консультував таких забудовників як «Юрово», «Пахра Філдз» та «Билово» з питань захисту численних земельних ділянок у Москві. Ключовий партнер Михайло Ілляшев також рекомендований.

Банківське право, фінансове право та ринки капіталів – tier 2
Практика Михайла Ілляшева в «Ілляшев та Партнери» включає фінансові активи, цінні папери, стягнення заборгованості та багато іншого. Це «одна із самих винахідливих та висококваліфікованих фірм на ринку». В числі клієнтів – ДП «Антонов» та ProCredit Bank.

Комерційне та корпоративне право, злиття та поглинання (M&A) – tier 2
Провідні юристи: Михайло Ілляшев – Керуючий партнер, Роман Марченко – Старший партнер.
«Ілляшев та Партнери» часто має справу з великими транзакціями M&A, Михайло Ілляшев та Роман Марченко є високо шанованими партнерами. Фірма представляє інтереси «БТА Банк» у процесі виходу на ринок Естонії. Серед клієнтів також СК «Укррічфлот» та ДП «Антонов».

Конкурентне право– tier 2
Лідер ринку у практиці вирішення спорів, «Ілляшев та Партнери» має багатий досвід у питаннях конкурентного права серед клієнтів в енергетичному секторі. Михайло Ілляшев та Олександр Фефелов супроводжували отримання нафтогазовидобувною компанією дозволу на купівлю активів у Скандинавії у процесі великої реструктуризації.

Оподаткування – tier 2
«Ілляшев та Партнери» надає послуги податкового аудиту, податкового планування, оскарження та вирішення спорів. Адвокат Роман Марченко очолює практику. Михайло Ілляшев представляв інтереси суднобудівної компанії ФСК «Море» у спорі на 2 млн долл. США.

Трудове право – tier 2
«Ілляшев та Партнери» консультує з питань комплаєнсу, контрактів, внутрішніх процедур та вирішення спорів. Михайло Ілляшев очолює практику з такими клієнтами як ДП «Антонов» та «БТА Банк». Роман Марченко супроводжував Cofco під час перевірок Держпраці.

Енергетика – tier 3
За словами одного з клієнтів, «Ілляшев та Партнери» консультує на «високому рівні». Команда займається супроводом проектів та вирішенням спорів для клієнтів в енергетичній сфері. «Надійний та обдарований» Роман Марченко представляв інтереси найбільшого північного російського нафтового порту – порт Вітіно – у процесі його реструктуризації.

Приватні клієнти – tier 3
Практика «Ілляшев та Партнери» «оперативна та добре інформована», і клієнтам подобається «ентузіазм та знання» Михайла Ілляшева. Роман Марченко очолює команду у справах, пов’язаних з приватним капіталом, довірчим управлінням, оподаткуванням та управлінням нерухомістю. Він консультував вдову депутата Ігоря Єремєєва у питаннях спадщини.

Росія
Банкрутство та фінансова реструктуризація и – tier 4
В «Ілляшев та Партнери» Володимир Захаров приймає участь у ряді значних проектів з банкрутства – як з боку кредиторів, так і боржників. Він консультував логопарк «Пишма» з питання реєстрації прав вимог на суму 150 млн долл. США стосовно одного з його боржників; також успішно консультував порт Вітіно з питань запобіганню процедурі ліквідації. Практика користується популярністю серед забудовників, таких як «Юрово», «Бізнес-Еліт» і «Центральна Девелоперська Компанія», у процесі реєстрації потреб кредиторів та стягнення заборгованості.