Залишити заявку

The Legal 500 – EMEA 2015 рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму

Дата новини: 28 квітня 2015

Як наголошується в незалежному дослідженні The Legal 500 – EMEA 2015, політичні події 2014 року в Україні «загальмували розвиток юридичного ринку, а також знизили темпи транзакційної роботи». Однак, провідні вітчизняні юридичні фірми, серед яких була відзначена ЮФ «Ілляшев та Партнери», зберігають активність і гнучкість в умовах ослабленого ринку.

скачанные файлыЗа результатами дослідження, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає перші місця серед найкращих юридичних фірм у сфері вирішення спорів та інтелектуальної власності. У цьому році фірма вийшла на першу позицію в практиці нерухомості та будівництва. Крім того, фірма зайняла друге місце в сферах банківського, фінансового та корпоративного права, ринків капіталу та M&A, оподаткування, а також в галузі енергетики.

Вирішення спорів – 1 позиція

Провідні юристи: Михайло Ілляшев – керуючий партнер і Роман Марченко – старший партнер

ЮФ «Ілляшев та Партнери» є «безсумнівним лідером юридичного ринку в практиці вирішення спорів в Україні». Михайло Ілляшев «гарантує послуги найвищої якості». Роман Марченко консультував АТ «БТА Банк» з питань визнання рішення англійського суду у справі про стягнення 451 млн дол. США. Олег Трохимчук «відрізняється своїм талантом, вдумливим і практичним підходом».

Інтелектуальна власність – 1 позиція

Провідні юристи: Ірина Кириченко – юрист, Патентний повірений України