Залишити заявку

The Legal 500 – EMEA 2014 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму

Дата новини: 11 квітня 2014

За результатами незалежного дослідження The Legal 500 – EMEA 2014, юридична фірма «Ілляшев та Партнери» займає перші позиції в рейтингу як одна з найкращих юридичних фірм в Україні у сфері вирішення спорів та у сфері інтелектуальної власності. Також фірма посіла друге місце у сферах банківського, фінансового права і ринків капіталу, корпоративного права, M&A, нерухомості і будівництва, оподаткування.

Вирішення спорів, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає першу позицію:
ЮФ «Ілляшев та Партнери» надає вичерпні та комплексні юридичні послуги під керівництвом ‘надійних бізнес партнерів’ Михайла Ілляшева і ‘знаючого, клієнтоорієнтованого’ Романа Марченка. Фірма представляла інтереси АТ «БТА Банк» під час примусового виконання рішення на суму 451 млн. дол. США на його користь, винесеного Високим Судом Англії та Уельсу.

Інтелектуальна власність, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає першу позицію:
«Часто на кілька кроків випереджаючи конкурентів», «Ілляшев та Партнери» ‘орієнтована на задоволення запитів міжнародних клієнтів. Михайло Ілляшев рекомендований поряд з патентним повіреним Іриною Кириченко, яка консультувала компанію «Мітек» під час захисту прав на торговельну марку Віферон.

Банківське, фінансове право і ринки капіталу, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає другу позицію:
Михайло Ілляшев та Максим Копейчиков з ЮФ «Ілляшев та Партнери», які демонструють ‘дуже діловий підхід’, пропонують ‘інноваційні та успішні рішення’. Вони надавали консультації «Надра Банк» з питань банківської гарантії на суму 75 млн. дол. США.

Корпоративне право, злиття та поглинання, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає другу позицію:
Михайло Ілляшев, Роман Марченко, Євген Соловйов і Леонід Гілевич з «Ілляшев та Партнери» мають ‘діловий підхід і глибоке розуміння правових норм’. Р. Марченко надавав юридичні консультації ДП «Антонов» з питань здійснення деяких угод у сфері злиттів і поглинань.

Нерухомість і будівництво, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає другу позицію:
Максим Копейчиков з ЮФ «Ілляшев та Партнери» є провідним фахівцем з нерухомості та надає юридичні консультації клієнтам, зокрема Metro Cash & Carry та ДП «Антонов». Він також представляв інтереси «Надра Банк» під час продажу переробного заводу на суму 40 млн. дол. США.

Оподаткування, ЮФ «Ілляшев та Партнери» займає другу позицію:
ЮФ «Ілляшев та Партнери» ‘серед лідерів у сфері судової практики’. Роман Марченко ‘працює на результат’. Максим Копейчиков консультував ФСК «Море» з питань реструктуризації податкової заборгованості.