Залишити заявку

The Legal 500 – EMEA 2013 рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму

Дата новини: 10 квітня 2013

За результатами незалежного дослідження The Legal 500 – EMEA 2013, юридична фірма «Ілляшев та Партнери» займає перші позиції в рейтингу як одна з найкращих юридичних фірм в Україні у сфері вирішення спорів. Також фірма рекомендована для роботи в сфері банківського, фінансового, корпоративного, податкового права, інтелектуальної власності, нерухомості та будівництва.

У сфері вирішення спорів юридична фірма «Ілляшев та Партнери» «орієнтована на результат», «швидко реагує» та «уважна до потреб клієнтів». Діяльність фірми охоплює велику кількість фінансових спорів, зокрема представництво інтересів ДП ​​«Антонов» у спорі про стягнення боргу на суму 5 млн. дол. США. Керуючий партнер Михайло Ілляшев відзначений як дуже компетентний фахівець, а Роман Марченко як дуже уважний і орієнтований на бізнес клієнтів.

Згідно з даними міжнародного довідника, Михайло Ілляшев і Роман Марченко застосовують «творчий, послідовний, систематичний і безпомилковий підхід» в сфері корпоративного права. Команда фірми нещодавно надавала юридичну допомогу ДП «Антонов» з питань корпоративної реструктуризації.

В ЮФ «Ілляшев та Партнери» захист у сфері банківської справи представляють Михайло Ілляшев та Максим Копейчиков, якого охарактеризували як «ефективного і такого, що використовує інноваційні методи роботи» професіонала. Серед останніх проектів фірми – реструктуризація корпоративного кредиту на суму 200 млн. дол. США і консультування банку з питань надання кредитів на будівництво на загальну суму 400 млн. дол. США.

Довідник рекомендує юристів «Ілляшев та Партнери» Михайла Ілляшева та Ірину Кириченко для роботи в Україні з питань інтелектуальної власності. Команда юристів фірми нещодавно представляла в спорах компанії ТОВ «Мітек» і Nycomed Danmark AрS, а також консультує ДП «Антонов» та Ukrshipping Ltd.
The Legal 500 рекомендує в сфері нерухомості та будівництва Максима Копейчикова, який консультував ПАТ КБ «Надра Банк» у спорі про визнання прав власності на суму 40 млн. дол. США, і ПАТ «Укррічфлот» з питань будівництва об’єктів нерухомості.

Окремо The Legal 500 – EMEA 2013 відзначає сферу оподаткування в Україні – довідник рекомендує до роботи Романа Марченка і Максима Копейчикова. Команда юристів фірми нещодавно представляла інтереси компанії СП «Полтава Петролеум» в спорі на суму 11,4 млн. дол. США.

The Legal 500 – одне з найбільш авторитетних міжнародних юридичних видань, засноване в 1988 році. Оцінки та рекомендації довідників ґрунтуються на незалежних дослідженнях і анкетуванні юридичних фірм, опитуванні їх клієнтів та юридичних фірм-конкурентів. Одним з критеріїв оцінки є об’єктивна оцінка досягнень і результатів роботи компанії. Завданням рейтингу є визначення провідних юридичних фірм та ключових експертів, які практикують у різних галузях права.