Залишити заявку

The International Air Transport Association висловила подяку юристам ЮФ «Ілляшев та Партнери» за допомогу в написанні IATA Aviation Liability Reporter 2013

Дата новини: 21 березня 2013

Юрист Арсеній Герасимів отримав подяку від The International Air Transport Association (IATA) за доповнення щорічної доповіді Aviation Liability Reporter 2013 своїм резюме про відповідальність авіаперевізників за здійснення міжнародних повітряних перевезень в європейських країнах, Близькому Сході та Африці.

Щорічно IATA публікує Aviation Liability Reporter, який містить коротку інформацію про судові рішення з питань відповідальності авіаперевізників, і включає в себе річні звіти юристів з різних країн.

The International Air Transport Association (IATA) – це міжнародна неурядова організація, створена в 1945 р., метою діяльності якої є сприяння розвитку безпечного, регулярного економічного повітряного транспорту, заохочення комерційної діяльності авіакомпаній та ін. Штаб-квартира IATA знаходиться в Монреалі (Канада). Європейський центр – в Женеві (Швейцарія). IАТА має 101 представництво по всьому світу.