Дата новини: 16 вересня 2014
15 вересня в м. Париж відбулося чергове засідання робочої групи Міжнародної торгової палати (ICC) з фінансових інститутів і міжнародного арбітражу. Засідання відвідали 46 учасників групи з понад 20 країн, які представляли юридичні фірми, банки і фінансові компанії, освітні організації в сфері юриспруденції, міжнародні некомерційні організації.
Робоча група покликана систематизувати досвід міжнародного арбітражу в сфері фінансових спорів, підтримувати ефективність і рентабельність процедур вирішення спорів для банків та інших фінансових інститутів. Наразі робота групи сфокусована на розробці рекомендацій з фінансового арбітражу, що можуть бути застосовані на міжнародному рівні. Остаточний звіт з рекомендаціями групи очікується в жовтні 2015 р.
Нагадаємо, що раніше адвокат, старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко був призначений єдиним представником в робочій групі Міжнародної торгової палати (ICC) з фінансових інститутів і міжнародного арбітражу від України.
Про Міжнародну торгову палату (ICC)
Міжнародна торгова палата (International Chamber of Commerce – ICC) – незалежна некомерційна міжнародна організація, яка об’єднує великі міжнародні підприємства, асоціації та компанії зі 140 країн світу. МТП націлена на розвиток міжнародної торгівлі і вирішення актуальних проблем бізнесу, серед яких розробка уніфікованих правил і стандартів ведення бізнесу та вирішення завдань, пов’язаних з лібералізацією міжнародної торгівлі. Розробкою уніфікованих стандартів, кодексів, правил та інших механізмів ведення бізнесу, визнаних у всьому світі, займаються члени 16 постійно діючих комісій і консультативних груп, що створюються за галузевою ознакою та охоплюють всі сфери бізнесу. Серед документів МТП такі, як «Інкотермс» (Уніфіковані торгові терміни МТП), «Уніфіковані правила та звичаї для документарних акредитивів» (UCP 600), «Арбітражний регламент МТП», типові міжнародні контракти та багато інших. При МТП працює Міжнародний арбітражний суд, що відіграв величезну роль у забезпеченні світового визнання арбітражу як найбільш ефективного шляху вирішення міжнародних комерційних спорів.