Залишити заявку

«СпецТехноЕкспорт» відсудило у швейцарському суді 11 млн грн

Дата новини: 31 жовтня 2018

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» успішно захистила інтереси ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» в Арбітражному інституті Торгових палат Швейцарії у справі про виплату боргу в розмірі 11 млн грн за договором постачання.

«Рішенням міжнародного арбітражу від 25 жовтня 2018 року позовні вимоги «СпецТехноЕкспорту» проти кіпрського контрагента «Blessway Limited» були задоволені та підлягають стягненню, — прокоментував справу старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко. – До повного погашення заборгованості на користь держпідприємства додатково нараховуватимуться 5,75% річних».

Позов ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» був поданий у зв’язку з нездійсненням контрагентом постачання товару військового призначення згідно з його договірними зобов’язаннями в період активних бойових дій на сході України. Спір розглядався відповідно до Швейцарського регламенту міжнародного арбітражу Арбітражного інституту Торгових палат Швейцарії.

ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт» — державне госпрозрахункове зовнішньоторговельне підприємство, основною сферою діяльності якого є експортно-імпортні відносини на світовому ринку продукції та послуг військового і подвійного призначення. З 2010 року підприємство входить до складу Державного концерну «Укроборонпром» і є невід’ємною частиною оборонно-промислового комплексу України. «СпецТехноЕкспорт» — другий за обсягами зовнішньоторговельного обороту і найефективніший державний спецекспортер в Україні.