Залишити заявку

Chambers Global рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму у сфері вирішення спорів

Дата новини: 5 квітня 2013

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» названа серед провідних юридичних фірм у сфері вирішення спорів в Україні згідно з нещодавно оприлюдненим дослідженням Chambers Global 2013. Це видання впродовж кількох років рекомендує ЮФ «Ілляшев та Партнери» як одну з найкращих юридичних фірм в Україні у сфері вирішення спорів.

Керуючий партнер Михайло Ілляшев визнаний одним з досвідчених судових юристів в Україні, який постійно супроводжує клієнтів у стратегічно важливих юридичних питаннях і бере активну участь у вирішенні спорів, пов’язаних з посадовими злочинами.

Старший партнер Роман Марченко, який очолює практику вирішення спорів, є одним з ключових юристів фірми і супроводжує великі судові процеси і справи з міжнародного арбітражу. Згідно з твердженнями клієнтів, Роман розуміє «логіку бізнесу, що ховається за юридичними процесами, і досягає вражаючих результатів».

Разом з Chambers Global, ЮФ «Ілляшев та Партнери» рекомендують провідні дослідницькі компанії та спеціалізовані юридичні довідники. Згідно з дослідженням «50 провідних юридичних фірм України 2012», проведеним «Юридичною практикою» спільно з бізнес-виданням «Комерсант-Україна», з 50 найбільших судових справ 2012 року, 24 справи провела юридична фірма «Ілляшев та Партнери».