Залишити заявку

Роман Марченко – серед світових лідерів практики повернення активів за версією Who’s Who Legal 2023

Дата новини: 15 вересня 2023

Роман Марченко, адвокат, заслужений юрист України, старший партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», рекомендований авторитетним міжнародним юридичним виданням Who’s Who Legal 2023 як один зі світових лідерів у практиці повернення активів.

Роман Марченко відзначений як один з провідних практикуючих фахівців в Україні. Серед його найвідоміших проєктів – розшук та повернення активів на суму понад 10 млрд дол. США, виведених з БТА Банку (Казахстан) через 1800 підставних компаній у понад 20 країн.

Упродовж 27 років своєї юридичної кар’єри Роман Марченко представляв інтереси великих міжнародних та українських компаній у справах щодо розшуку та повернення активів, ініціював порушення кримінальних справ щодо боржників, у тому числі за кордоном, супроводжував процедури міжнародного розшуку по лінії Інтерполу та міжнародної екстрадиції. Щорічно Роман Марченко координує більше 500 спорів в Україні та за кордоном, в яких фірма виступає в якості юридичного радника.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери є однією з найбільших та найавторитетніших українських юридичних фірм, що спеціалізуються на розшуку та поверненні активів.

Who’s Who Legal – незалежне дослідження, яке щорічно, починаючи з 1996 року, відзначає найкращих юристів, які досягли провідних позицій у відповідних галузях права в своїх країнах. Дане професійне видання охоплює 35 практик у понад 160 юрисдикціях.