Залишити заявку

Роман Марченко виступив з доповіддю на Форумі з розшуку активів

Дата новини: 25 травня 2017

Роман Марченко, старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив з доповіддю на тему: «Зовнішнє фінансування процесу розшуку активів, який здійснюється Україною» на Форумі з розшуку активів, що відбувся 24 травня 2017 року в Києві.

У рамках панельної дискусії Роман Марченко розповів про фінансування процесу розшуку активів включаючи залучення зовнішнього фінансування. Він відзначив, що далеко не завжди кредитори здатні самостійно покрити всі витрати, у той же час існують спеціалізовані фонди, які надають фінансування. Пан Марченко розповів якими міркуваннями керуються такі фонди при ухваленні рішення про участь у проекті і яке обґрунтування необхідне їм надати.

Роман Марченко висловив надію, що держава також почне активно використовувати механізм зовнішнього фінансування — адже тільки в такому випадку є шанси хоч щось повернути.

Учасники Форуму обговорили глобальні тенденції пошуку та повернення активів, як юристи можуть допомогти державі повернути виведені активи, запропонували свої стратегії та тактики транскордонного розшуку. Міжнародні експерти розповіли про технології фінансових розслідувань у банківській галузі та про використання соцмереж у процесі розшуку активів.