Залишити заявку

«Право.ru-300» визнав ЮФ «Ілляшев та Партнери» однією з кращих юридичних фірм Росії з вирішення спорів

Дата новини: 8 грудня 2016

За результатами сьомого щорічного дослідження «Право.ru-300», опублікованого 7 грудня 2016 р., юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла до 4 групи загального федерального рейтингу юридичних фірм у практиці «Вирішення спорів».

ЮФ «Ілляшев та Партнери» брала участь в рейтингу «Право.ru-300» вперше. Експерти рейтингу оцінювали проекти, що були розпочаті Московським офісом фірми в 2016 році.

«Той факт, що фірма увійшла до рейтингу в такій конкурентній номінації, говорить про те, що результати роботи команди Московського офісу отримали визнання на російському юридичному ринку і були високо оцінені експертною радою», − зазначив Володимир Захаров, Керівник Московського офісу «Ілляшев та Партнери».

Рейтинг «Право.ru-300» складається порталом «Право.ru» з 2010 р. і є провідним російським дослідженням юридичного ринку. У рейтингу беруть участь юридичні компанії, що надають послуги на території Росії. У процесі дослідження аналізуються фінансові та статистичні показники компаній, а також здійснені ними проекти в заявлених практиках, вивчаються думки учасників рейтингу про своїх колег і конкурентів, відомості з відкритих джерел і від замовників юридичних послуг. Учасників рейтингу оцінює експертна рада, що складається з 38 директорів з правових питань та керівників юридичних департаментів великих міжнародних і російських холдингів і компаній.