Залишити заявку

«Право.ru-300» визнав «Ілляшев та Партнери» однією з кращих юридичних фірм у Росії у практиці банкрутства

Дата новини: 8 грудня 2017

За результатами восьмого щорічного дослідження «Право.ru-300», опублікованими 8 грудня 2017 р., юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла в III групу загального федерального рейтингу юридичних фірм в номінації «Банкрутство».

ЮФ «Ілляшев та Партнери» брала участь в рейтингу «Право.ru-300» в даній номінації вперше. Експерти рейтингу оцінювали проекти, які були розпочаті Московським офісом фірми в 2017 р.

Рейтинг «Право.ru-300» складається порталом «Право.ru» з 2010 р і є провідним російським дослідженням юридичного ринку. У рейтингу беруть участь юридичні компанії, які надають послуги на території Росії. У процесі дослідження аналізуються фінансові та статистичні показники компаній, а також здійснені ними проекти в заявлених практиках, вивчаються думки учасників рейтингу про своїх колег і конкурентів, відомості з відкритих джерел і від замовників юридичних послуг. Учасників рейтингу оцінює експертна рада, яка в цьому році складалася з 60 директорів з правових питань та керівників юридичних департаментів великих міжнародних і російських холдингів і компаній.