Залишити заявку

Олена Омельченко разом із Міністерством закордонних справ України провели семінар щодо інструментів торговельного захисту

Дата новини: 28 липня 2021

Олена Омельченко, партнер, адвокат, керівник практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», провела робочий семінар з українськими дипломатами на чолі з Євгенієм Єніним, заступником Міністра закордонних справ України, щодо інструментів торговельного захисту, який відбувся 22 липня 2021 року в Києві.

У рамках семінару учасники обговорили проблеми та перспективи розвитку Світової організації торгівлі (СОТ), українську та міжнародну практику торговельного захисту.

«Особливу увагу необхідно приділити захисту українських товаровиробників на зовнішніх ринках, – зауважила Олена Омельченко. – Обмін практичним досвідом та знаннями допоможе українським дипломатам отримувати доступ до нових ринків та захищати інтереси національних експортерів та українських виробників на міжнародній арені».

Метою заходу було ознайомлення представників МЗС із основними інструментами та процедурами торговельного захисту, а також з діючими антидемпінговими, компенсаційними та захисними митами на внутрішньому та зовнішньому ринках.