Залишити заявку

Олена Омельченко – лідер практики міжнародної торгівлі та митного права в Україні за версією Who’s Who Legal 2020

Дата новини: 10 грудня 2020

Олена Омельченко, партнер, адвокат, керівник практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», очолила список провідних юристів, рекомендованих в Україні в сфері міжнародної торгівлі та митного права за версією авторитетного юридичного довідника Who’s Who Legal 2020.

«Олена Омельченко визнана «однією з найкращих в Україні, коли йдеться про міжнародну торгівлю», яка володіє «глибинними знаннями ринку» та «має здатність докопуватися до суті справи», – зазначає видання.

Олена Омельченко входить до рейтингу Who’s Who Legal з 2017 року. Рекомендована як провідний юрист у практиці міжнародної торгівлі за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника The Legal 500 – EMEA 2020 та національних досліджень Ukrainian Law Firms, Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України.

Who’s Who Legal – незалежне дослідження, яке щорічно, починаючи з 1996 року, оцінює понад 28 000 кращих юристів у 35 практиках зі 160 країн, і включає тільки фірми і юристів, які досягли провідних позицій у своїх галузях права та своїх юрисдикціях. Це професійне видання дозволяє зробити вибір компаній та практикуючих юристів, які надають юридичні послуги на території країни у відповідній галузі права.