Залишити заявку

Олена Омельченко – серед найкращих юристів практики міжнародної торгівлі та митного права в Україні за версією Who’s Who Legal 2021

Дата новини: 16 грудня 2021

Олена Омельченко, партнер, адвокат, керівник практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», п’ятий рік поспіль увійшла до списку провідних юристів, рекомендованих в Україні в сфері міжнародної торгівлі та митного права за версією авторитетного юридичного довідника Who’s Who Legal 2021.

Олена Омельченко входить до рейтингу Who’s Who Legal з 2017 року. Рекомендована як провідний юрист у практиці міжнародної торгівлі за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника The Legal 500 – EMEA 2021, міжнародного рейтингу Best Lawyers 2022 та національних досліджень Ukrainian Law Firms, Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України.

Загалом, в останній звіт WWL: Trade & Customs увійшло 644 експерта із 403 фірм із 41 юрисдикції з усього світу.

Who’s Who Legal – незалежне дослідження, яке щорічно, починаючи з 1996 року, оцінює понад 28 000 кращих юристів у 35 практиках зі 160 країн, і включає тільки фірми і юристів, які досягли провідних позицій у своїх галузях права та своїх юрисдикціях. Це професійне видання дозволяє зробити вибір компаній та практикуючих юристів, які надають юридичні послуги на території країни у відповідній галузі права.