Залишити заявку

Олександр Падалка рекомендований рейтингом World Trademark Review 1000

Дата новини: 12 лютого 2021

Олександр Падалка, радник, адвокат ЮФ «Ілляшев та Партнери» отримав персональну рекомендацію міжнародного рейтингу World Trademark Review 1000: The World’s Leading Trademark Professionals 2021.

«Протягом тридцяти років Олександр Падалка незмінно досягає позитивних результатів у всьому: від захисту від недобросовісної конкуренції до транскордонних операцій», – повідомляє видання.

Олександр Падалка є визнаним експертом у сфері інтелектуальної власності, корпоративного права та M&A, супроводжує проекти в галузях інформаційних технологій, фармацевтики, медіа та розваг. Протягом 2020 року супроводжував проекти щодо захисту прав на товарні знаки «Medoff», «Мерная», «Наша марка», «Арктика», «Mc’Corn».

Рекомендований World Trademark Review 1000 з 2018 року. Внесений до Зали Слави міжнародного довідника The Legal 500. Рекомендований у практиці інтелектуальної власності міжнародними рейтингами Chambers Europe, The Legal 500 – EMEA, Best Lawyers International, Managing IP Stars, Who’s Who Legal, українським щорічним дослідженням «Вибір клієнта – 2020. Лідери практик».

World Trademark Review 1000 – єдиний спеціалізований довідник, який визначає лідерів серед юридичних компаній та практиків у сфері захисту прав інтелектуальної власності та торговельних марок у 80 юрисдикціях.