Залишити заявку

Олександр Падалка рекомендований міжнародним рейтингом IP Stars 2021

Дата новини: 7 липня 2021

Олександр Падалка, радник, адвокат юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» отримав персональну рекомендацію міжнародного рейтингу IP Stars 2021 як Trade Mark Star 2021.

Персональні рекомендації надаються за результатами схвальних відгуків колег та клієнтів. IP Stars – це щорічне незалежне та авторитетне дослідження у практиці інтелектуальної власності, яке охоплює більше 70 юрисдикцій. Дослідження проводиться з 1994 року.

Олександр Падалка є визнаним фахівцем галузі інтелектуальної власності. Його експертиза включає консультування великих міжнародних корпорацій, супровід проєктів у сфері інформаційних технологій, медіа та розваг.

Міжнародні рейтинги Chambers Europe, The Legal 500 – EMEA, Best Lawyers International, WTR 1000 багато років поспіль рекомендують Олександра Падалка як провідного експерта з питань захисту прав інтелектуальної власності та торгових марок в Україні. Визнаний Лідером практики інтелектуальної власності дослідженням «Вибір клієнта 2020: ТОП-100 найкращих юристів України». Фіналіст «Юридичної премії 2021» у номінації «Юрист року у сфері інтелектуальної власності».