Залишити заявку

Олександр Фефелов виступив модератором VI Ukrainian Antitrust Forum

Дата новини: 9 липня 2020

Олександр Фефелов, партнер, керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором сесії «Концентрація та узгоджені дії в умовах кризи» на VI Ukrainian Antitrust Forum, який відбувся 8 липня в м. Київ.

Експерти обговорили проблеми у сфері контролю за концентраціями, пов’язані з пандемією СOVID-19, прогнозовані нововведення в нормативному регулюванні системи контролю за концентраціями в Україні, а також можливості пришвидшеного отримання дозволів на концентрації, зокрема, під час придбання активів в конкурсних процедурах. У рамках сесії були розглянуті практичні кейси зловживання монопольним становищем на прикладах тютюнового і діджитал ринків.

«Питання отримання дозволів на концентрації та узгоджені дії завжди були в фокусі уваги бізнес структур та фахівців в області конкурентного права. Учасникам панелі вдалося обговорити проблемні моменти в цій сфері, в умовах фінансової кризи і пандемії СOVID-19, – зазначив Олександр Фефелов. – Представник Антимонопольного комітету України запевнила про готовність комітету до послаблення деяких адміністративних підходів до підготовки заяв і їхнього розгляду».

VI Ukrainian Antitrust Forum організований виданням «Юридична практика». Серед учасників — представники Антимонопольного комітету України, Фонду розвитку конкуренції, судової влади України, члени українських і міжнародних бізнес-асоціацій, партнери провідних юридичних фірм, топ-менеджери і юрисконсульти підприємств.