Залишити заявку

Олександр Фефелов переобраний до Громадської ради при Антимонопольному комітеті України

Дата новини: 28 лютого 2017

24 лютого 2017 р. Олександр Фефелов, адвокат, керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери», переобраний членом Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

Олександр Фефелов приймає активну участь у роботі Громадської ради з 2012 року з метою забезпечення успішної нормотворчої роботи в сфері антимонопольного та конкурентного права, удосконалення ефективної взаємодії державних органів, бізнесу та суспільства. З 2015 р. Олександр очолював правовий комітет Громадської ради при АМКУ.

У 2017 р. Олександр планує зосередитися на питаннях регулювання боротьби з недобросовісною конкуренцією та зловживання монопольним положенням на окремих товарних ринках України. Крім того, на його думку, досить перспективною може бути участь Громадської ради у розвитку нормативної бази такого напрямку у сфері конкурентного права, як регулювання надання допомоги суб’єктам господарювання за рахунок коштів державних органів та «бюджетних» організацій. Також, у зв’язку з набранням чинності Законом України «Про публічні закупівлі» важливим, з точки зору захисту інтересів суб’єктів закупівель, може бути вдосконалення регулювання процедур оскарження рішень, дій або бездіяльності замовників публічних закупівель.

Протягом більш ніж 20 років Олександр Фефелов займається питаннями, пов’язаними з антимонопольним регулюванням в Україні. Як керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери» він представляє інтереси клієнтів в антимонопольних спорах, приймає участь у розгляді справ про недобросовісну конкуренцію, зловживання монопольним положенням на ринку, інших порушень законодавства про захист конкуренції, координує одержання дозволів АМКУ на концентрацію та узгоджені дії. Серед його проектів – також найбільші угоди по злиттю та поглинанню останніх років: придбання RWA Dea AG холдингом Letterone, супровід ряду великих угод Альфа-Груп (у тому числі й по придбанню 100% пакета акцій IDS Borjomi), придбання Alior Bank та чотирьох страхових компаній у Східній Європі холдингом PZU S.A., придбання Buckeye Technologies компанією Koch Industries, а також покупка компанії Chemtura Agrosolutions Corporation корпорацією Platform Specialty Product.

Олександр Фефелов високо оцінений клієнтами в практиці корпоративного права, злиттів та поглинань за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника The Legal 500 – EMEA.