Залишити заявку

Олександр Фефелов виступив модератором V Ukrainian Antitrust Forum

Дата новини: 31 травня 2019

Олександр Фефелов, партнер, керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором паралельної секції «Конкурентні виклики галузевих ринків» на V Ukrainian Antitrust Forum, який відбувся 30 травня у м. Київ.

«Щороку кількість скарг у сфері державних закупівель збільшується більш ніж на тисячу, – повідомив Олександр Фефелов. – По закінченні трьох років роботи за новими правилами стало очевидним, що до системи оскарження необхідно внести корективи. І краще це зробити швидше, шляхом внесення необхідних змін до Закону, зокрема Закону «Про публічні закупівлі».

Учасники дискусії обговорили проблемні питання участі у держзакупівлях, перспективи, досягнення і проблеми системи ProZorro, а також практику Антимонопольного комітету у сфері оскарження результатів державних закупівель.

V Ukrainian Antitrust Forum був організований виданням «Юридична практика». Серед учасників – представники Антимонопольного комітету України, Фонду розвитку конкуренції, судової влади України, члени українських і міжнародних бізнес-асоціацій, партнери провідних юридичних фірм, топ-менеджери і юрисконсульти підприємств.