Залишити заявку

Олександр Фефелов включений до складу ГО «Фонд розвитку конкуренції»

Дата новини: 1 квітня 2015

Олександр Фефелов, адвокат, керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери», включений до складу ГО «Фонд розвитку конкуренції». 

logoФонд розвитку конкуренції заснований у січні 2015 року з метою формування провідної суспільної платформи для представництва професійних інтересів з питань функціонування системи захисту економічної конкуренції в Україні.

Основні напрями діяльності Фонду включають створення сприятливого середовища для ведення бізнесу на товарних ринках, введення етичних стандартів для учасників ринку, удосконалення нормативного регулювання конкурентних відносин в Україні з врахуванням кращих світових практик, контроль дотримання законодавства всіма суб’єктами економічної політики держави.

Першими проектами Фонду стануть реформування газового ринку України, а також визначення ролі Антимонопольного комітету України (АМКУ) і конкурентного законодавства в ключових економічних реформах.

У своїй роботі Фонд залучає провідних українських і міжнародних експертів у сфері захисту і розвитку конкуренції, одним з яких виступає Олександр Фефелов: адвокат впродовж 20 років веде роботу в цій сфері. Олександр успішно представляє інтереси клієнтів в антимонопольних спорах, бере участь у розгляді справ про недобросовісну конкуренцію, з питань зловживання монопольним становищем на ринку, порушення антимонопольного законодавства, координує отримання дозволів АМКУ на концентрацію та погоджені дії. Він бере участь у роботі з такими ключовими клієнтами ЮФ «Ілляшев та Партнери» як БТА Банк (Україна і Казахстан), Інвестиційна компанія A1, Group DF, PZU Україна, METRO Cash&carry, Koch Industries, а також з клієнтами міжнародних юридичних фірм.