Залишити заявку

Олександра Фефелова включено до складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України

Дата новини: 26 лютого 2013

Олександра Фефелова, адвоката ЮФ «Ілляшев та Партнери», включено до складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

На засіданні Громадської ради 26 лютого 2013 року під керуванням голови Ради Михайла Русинського було ухвалено рішення стосовно граничної чисельності її членів: не більше 40 осіб.

Як провідний експерт у сфері корпоративного та антимонопольного права, Олександр Фефелов бере участь в роботі Громадської ради з метою вдосконалення ефективної взаємодії органів виконавчої влади, бізнесу та суспільства.

Олександр Фефелов очолює напрямок антимонопольного права ЮФ «Ілляшев та Партнери». Як визнаний експерт у цій галузі, Олександр впродовж 17 років веде роботу, пов’язану з антимонопольним регулюванням в Україні, його професійний досвід роботи становить понад 20 років. Олександр успішно представляє інтереси клієнтів в антимонопольних спорах, бере участь у розгляді справ про недобросовісну конкуренцію, з питань зловживання монопольним становищем на ринку, порушення антимонопольного законодавства, координує отримання дозволів Антимонопольного комітету України на концентрацію. Він також надає консультації клієнтам з питань, пов’язаних із захистом від недобросовісної конкуренції. Крім того, Олександр успішно представляв інтереси і виступав від імені клієнтів у спорах з іншими господарюючими суб’єктами у справах, пов’язаних з порушеннями конкурентного законодавства. Олександр Фефелов працює з такими ключовими клієнтами ЮФ «Ілляшев та Партнери», як Altimo, ДП «Антонов», НАК «Нафтогаз України», АТ «БТА Банк» (Казахстан), Commerzbank AG.