Залишити заявку

Олександр Фефелов став партнером юридичної фірми «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 24 січня 2019

Керівник практики антимонопольного та конкурентного права Олександр Фефелов став партнером юридичної фірми «Ілляшев та Партнери». Олександр очолює практику антимонопольного та конкурентного права юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» з 2010 року. Під його керівництвом практика «Ілляшев та Партнери» отримала міжнародне визнання і була відзначена Юридичною премією 2018 року.

«Олександр зробив значний внесок у розвиток фірми, і ми радіємо його приєднанню до партнерського складу, – заявив Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Призначення керівника практики антимонопольного та конкурентного права партнером свідчить не лише про те, що ми розглядаємо цю практику як одну з ключових і перспективних, але також є високою оцінкою особистісних та професійних якостей Олександра Фефелова».

Олександр Фефелов – адвокат, член Міжнародної асоціації адвокатів, член Громадської ради при Антимонопольному комітеті України з 2012 року, голова Правового комітету та член Президії Громадської ради при АМКУ. Бере активну участь у роботі Громадської ради з метою забезпечення успішної нормотворчої та експертної роботи у сфері антимонопольного та конкурентного права, удосконалення ефективної взаємодії державних органів, бізнесу та суспільства.

«Я вдячний фірмі і нашим шановним клієнтам за можливість працювати у команді яскравих, відданих своїй справі колег, – прокоментував призначення Олександр Фефелов. Буду радий зробити свій внесок у подальший стратегічний розвиток фірми».

Визнаний експерт у цій галузі, Олександр має 23-річний досвід роботи у сфері антимонопольного регулювання. Загальний юридичний стаж Олександра складає 27 років. Згідно з результатами щорічного всеукраїнського дослідження «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України – 2018», опублікованого «Юридичною газетою», Олександр Фефелов увійшов до сотні кращих юристів України на думку бізнесу. Рекомендований як один з провідних юристів у сфері антимонопольного та конкурентного права за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника Chambers Europe 2018 і українського дослідження «Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients».

До сфери спеціалізації Олександра Фефелова входить консультування клієнтів з різних аспектів законодавства щодо захисту економічної конкуренції, що включають, серед іншого: надання консультацій та представництво інтересів клієнтів під час оскарження порушень законодавства у сфері державних закупівель, у справах про недобросовісну конкуренцію, зловживанні монопольним становищем, антиконкурентних узгоджених діях, також представляє клієнтів в АМКУ в питаннях, пов’язаних з отриманням дозволів на здійснення економічних концентрацій та узгоджених дій, наданням державної допомоги. Очолювана Олександром Фефеловим практика забезпечує юридичний супровід справ, пов’язаних із звинуваченнями в антиконкурентних узгоджених діях, у тому числі в участі у картелях, та зловживаннях монопольним становищем. Олександр виступає від імені клієнтів у спорах, включаючи судові, з іншими суб’єктами господарювання та АМКУ у справах, пов’язаних з порушеннями конкурентного законодавства. Проводить майстер-класи з питань антимонопольного комплаенсу і правил поведінки під час проведення перевірок органами АМКУ.

Крім того, Олександр опікується в фірмі юридичним супроводом угод M&A, проведенням юридичних аудитів суб’єктів господарювання, підготовкою і юридичним аналізом договорів у сфері злиттів та поглинань, структуруванням угод.