Залишити заявку

Радники Олег Трохимчук та Андрій Конопля очолили практику вирішення спорів «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 27 листопада 2023

Радники юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Олег Трохимчук та Андрій Конопля призначені співкерівниками практики вирішення спорів.

Олег Трохимчук приєднався до команди юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» у 2002 році. Один з найбільш досвідчених судових юристів, Олег Трохимчук супроводжує найбільші судові спори в Україні в судах різних інстанцій, представляючи інтереси провідних національних, іноземних і міжнародних компаній, а також державних підприємств. Має успішну практику вирішення найбільших спорів у банківському секторі та в галузях енергетики, агробізнесу, промисловості, а також в процедурах банкрутства підприємств.

Визнаний провідним фахівцем у практиці вирішення спорів в Україні за версією міжнародного юридичного довідника The Legal 500 – EMEA 2023. Рекомендований у практиці вирішення спорів міжнародним довідником Best Lawyers International 2022 та національним дослідженням Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients.

Андрій Конопля приєднався до команди «Ілляшев та Партнери» у 2010 році. Маючи більш ніж 25-річний практичний досвід у сфері вирішення спорів, Андрій Конопля спеціалізується на банківських спорах, договірних спорах, корпоративних спорах, захисті прав кредиторів та спорах між акціонерами, спорах щодо проблемної заборгованості. Має багатий досвід роботи із координації та особистої участі у супроводженні судових спорів в українських судах всіх юрисдикцій та інстанцій, включаючи Велику Палату Верховного Суду.

Визнаний провідним юристом у практиці банкрутства та реструктуризації в Україні міжнародним довідником Best Lawyers International 2022. Рекомендований у практиці банкрутства в Україні дослідженням Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients. Фіналіст Юридичної премії 2021 у номінації «Кращий юрист у сфері банкрутства».

«”Ілляшев та Партнери” – багаторічний лідер практики вирішення спорів в Україні. Досвід і експертиза Олега Трохимчука та Андрія Коноплі допоможе структурувати та посилити практику, – заявив керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Подальший розвиток практики вирішення спорів потребує її структурування та побудови більш складної системи управління. Олег і Андрій – це професіонали із багаторічним практичним досвідом та глибоким знанням права, розумінням багатьох індустрій. Такий підхід дозволить нам ще ефективніше захищати інтереси клієнтів в судах всіх спеціалізацій та інстанцій».