Залишити заявку

Ніна Бец виступила на VIІI Міжнародному податковому форумі

Дата новини: 12 травня 2021

Ніна Бец, керівник практики податкового права юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», виступила з доповіддю «Інвестиційна няня: державні гарантії для інвесторів» на VIIІ Міжнародному податковому форумі, який відбувся 12 травня 2021 року у Києві. Організатор – видавництво «Юридична практика».

У своєму виступі Ніна Бец розповіла про законодавчі ініціативи, які мають спростити процедуру входження інвесторів на український ринок. Це податкові пільги, державні гарантії та створення спеціальної урядової уповноваженої установи.

«Не обов’язково бути іноземним інвестором, щоб звернутись до інвестиційної няні. Адже закон не встановлює жодних обмежень для внутрішнього інвестора щодо його права скористатись відповідними пільгами та гарантіями. Головне – це відповідати таким критеріям як розмір інвестицій, кількість співробітників та сфера діяльності», – підкреслила Ніна Бец.

Ніна Бец зауважила, що спеціальна урядова уповноважена установа по роботі з інвесторами ще не створена, однак планується найближчим часом.

Учасники дискусії також обговорили практичні аспекти податкового консалтингу: проблеми у сфері адміністрування ПДВ, зміни у діяльності постійних представництва нерезидентів в Україні, нюанси оподаткування IT-сфери та внутрішній tax due diligence.

Міжнародний податковий форум – спеціалізований щорічний захід для керівників податкових практик, юристів, адвокатів, юридичних радників підприємств, представників влади.