Залишити заявку

Ніна Бец розповіла про нововведення інвестиційного законодавства на Intax Forum Ukraine 2019

Дата новини: 22 травня 2019

Ніна Бец, юрист практики оподаткування юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», виступила 21 травня з доповіддю на Intax Forum Ukraine 2019, який відбувся в Києві.

Обговорюючи правове регулювання інвестування за кордон, Ніна Бец розповіла про нововведення в європейському інвестиційному законодавстві.

«Інвестуючи за кордон, український бізнес повинен враховувати вимоги законодавства ЄС і вимоги українського валютного законодавства, які постійно змінюються. Сьогодні здійснення інвестицій за кордон можливе тільки в легальному полі. Банки й реєстраційні агенти, побоюючись великих штрафів, детально вивчають своїх клієнтів для встановлення особи бенефіціара, а також джерела походження коштів. Наша компанія, як власник ліцензії на право надання юридичної адреси в Естонії, також проводить детальний комплаєнс своїх клієнтів, – зазначила Ніна Бец. – Естонія є однією з найбільш сприятливих країн ЄС для здійснення інвестицій: там відсутні правила валютного контролю, обов’язкові вимоги щодо створення економічної присутності компанії в місці її реєстрації, а найголовніше – немає податку на прибуток».

Учасники панелі обговорили питання останніх змін у валютному законодавстві України, правового регулювання, структурування інвестицій в ЄС і США, помилки, що виникають, та способи їх уникнення.

Intax Forum Ukraine проводиться з 2011 р., де обговорюються питання у сфері корпоративних фінансів, приватного і корпоративного структурування, національного і міжнародного оподаткування, інвестування та транскордонної торгівлі товарами і послугами. Захід щорічно відвідують понад 400 учасників з понад 20 країн світу.