Залишити заявку

Ніна Бец та Олексій Горбатюк – у Топ-30 молодих юристів України

Дата новини: 10 листопада 2021

Керівник практики податкового права «Ілляшев та Партнери» Ніна Бец та адвокат Олексій Горбатюк увійшли до списку TOP 30 Under 30 Lawyers «Юридичної Газети». Рейтинг було опубліковано 10 листопада 2021 року в рамках щорічного всеукраїнського дослідження якості надання юридичних послуг «Вибір клієнта 2021: ТОП-100 найкращих юристів України».

TOP 30 Under 30 Lawyers – нова номінація у рамках щорічного дослідження. Вік номінантів – до 30 років.

Ніна Бец спеціалізується на податковому та валютному регулюванні в Україні, вирішенні спорів, державному секторі. Серед клієнтів Ніни – представники національного бізнесу та великі міжнародні компанії зі списків Fortune 500 та Forbes Global 2000. Рекомендована як провідний юрист в практиках податкового права та приватних клієнтів в Україні міжнародним довідником The Legal 500 – EMEA 2021.

Олексій Горбатюк спеціалізується на міжнародному торговому та антимонопольному праві. Представляв інтереси вітчизняних та іноземних клієнтів у більш ніж 20 антидемпінгових та спеціальних (захисних) розслідуваннях в Україні, ЄС та США. Рекомендований як один із провідних юристів у практиці торговельного захисту міжнародним довідником The Legal 500 – EMEA 2021 та українським щорічним дослідженням Ukrainian Law Firms 2021. A Handbook for Foreign Clients.

Результати щорічного всеукраїнського дослідження «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України» ґрунтуються на конфіденційних даних, отриманих у результаті зворотного зв’язку від корпоративних юристів більше 2000 українських і міжнародних компаній та компаній, які співпрацюють з вітчизняними юридичними фірмами і локальними офісами міжнародних юридичних компаній.