Залишити заявку

Михайло Ілляшев та Роман Марченко виступили на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя»

Дата новини: 4 березня 2021

Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», та Роман Марченко, старший партнер, виступили на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Розвиток правосуддя», який проходив 1-3 березня 2021 року в Києві.

Михайло Ілляшев у рамках панелі «Основні засади розвитку інституту адвокатури в Україні» наголосив на необхідності забезпечення державою дотримання гарантій адвокатської діяльності.

«Законодавством України забороняється ототожнення адвоката з клієнтом не тільки для Держави в особі представників органів влади та, зокрема, правоохоронних органів, а й для засобів масової інформації, банків, компаній та навіть окремих громадян. Але будь-яка заборона є дієвою тільки у випадку наявності санкцій за її порушення. Потрібно створити норми, які встановлювали б відповідальність за порушення заборони та ототожнення адвоката з клієнтом. На рівні усіх органів державної влади необхідно зазначити недопустимість такого ототожнення», – підкреслив Михайло Ілляшев.

Роман Марченко виступив модератором сесії «Успішні юридичні кейси України на міжнародній арені», на якій обговорювалися міжнародні спори за участю НАК «Нафтогаз України», АТ «Ощадбанк», Міністерства юстиції України, Української асоціації футболу.

Всеукраїнський Форум «Україна 30. Розвиток правосуддя» об’єднав представників дипломатичного корпусу країн G7, міжнародних експертів, топ-чиновників та представників української влади – Офісу Президента, уряду, народних депутатів. Темою для обговорення стали роль та місія Конституційного та Верховного судів, проєкт нового Кримінального кодексу та перспективи рекодифікації цивільного кодексу України.

Фото – Кирило Авраменко