Залишити заявку

Міжнародне видання The Legal 500 – EMEA 2010 рекомендує «Ілляшев та Партнери» у сфері інтелектуальної власності

Дата новини: 13 квітня 2010

Міжнародне видання The Legal 500 – EMEA 2010, що складає рейтинг юридичних фірм у 100 юрисдикціях, рекомендує «Ілляшев та Партнери» як провідну юридичну фірму у сфері інтелектуальної власності.

«Ілляшев та Партнери» дуже професійна команда, яка орієнтована на мету, працює швидко та за помірну плату. Юридична фірма охоплює всі сфери інтелектуальної власності і регулярно консультує Eli Lilly, H.Lundbeck A/S та Асоціацію виробників інноваційних ліків «АПРАД».

Особливо у рейтингу було відзначено керуючого партнера Михайла Ілляшева та юриста Ірину Кириченко як «одну з найкращих фахівців у фармацевтичній галузі з питань інтелектуальної власності в Україні».

За 13 років успішної роботи на українському ринку ЮФ «Ілляшев та Партнери» здобула бездоганну ділову репутацію в галузі надання послуг щодо захисту прав інтелектуальної власності і представлення інтересів клієнтів у судових процесах про застосування різних видів недобросовісної конкуренції. Фірма рекомендована міжнародними рейтингами Chambers Global, IFLR 1000, PLC Which Lawyer?, Who’s Who Legal: CIS 2010.