Залишити заявку

Михайло Ілляшев увійшов до лістингу найкращих юристів України

Дата новини: 15 грудня 2010

Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», увійшов до лістингу найкращих юристів України за результатами Всеукраїнського дослідження «Вибір клієнта 2010. ТОП-100 найкращих юристів України». Дослідження проведено виданням «Юридична Газета».

Михайла Ілляшева визнано одним з провідних юристів України у судовій практиці, авторському праві та захисту інтелектуальної власності.

У рамках проекту  «Вибір клієнта 2010» редакція «Юридичної Газети» вперше обнародує дані, отримані в результаті спеціального дослідження виключно серед представників юридичних компаній. Проект отримав назву «Найкращі юристи очима колег по юридичному бізнесу».

За результатами анкетування Михайло Ілляшев був визнаний колегами як провідний спеціаліст у таких спеціалізаціях: корпоративне право, злиття та поглинання, авторське право та інтелектуальна власність, а також повітряне та авіаційне право. Максим Копейчиков, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», відзначений колегами у сфері банківського та фінансового права.