Залишити заявку

Михайло Ілляшев виступив модератором на VI Щорічному форумі юрисконсультів

Дата новини: 25 жовтня 2018

Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором сесії «Судове представництво» на VI Щорічному форумі юрисконсультів, який відбувся 24 жовтня 2018 року в Києві.

Учасники сесії обговорили підходи судів до компенсації витрат на правову допомогу, практику банківських установ у позасудових способах стягнення на предмети забезпечення, а також важливість вибору представника в стратегії захисту юридичної особи в суді. Нова філософія процедур банкрутства та прокредиторський характер нового Кодексу з процедур банкрутства стали найбільш обговорюваною темою в рамках сесії.

VI Щорічний форум юрисконсультів — це спеціалізований захід, розрахований на керівників юридичних департаментів компаній, комунікаційна платформа для обміну досвідом юрисконсультів, представників провідних юридичних компаній, органів державної влади, суддів вищих спеціалізованих судів. Традиційно форум завершився церемонією нагородження переможців рейтингу «50 провідних юридичних департаментів України» за результатами незалежного дослідження видавництва «Юридична практика».