Залишити заявку

Михайло Ілляшев виступив модератором на VII Щорічному форумі юрисконсультів

Дата новини: 23 жовтня 2019

Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором сесії «Комплексний захист бізнесу» на VII Щорічному форумі юрисконсультів, що відбувся 23 жовтня 2019 року в Києві.

В обговоренні експертами були порушені питання, що стосуються сучасних способів антирейдерського реагування.

«Рейдерські атаки набувають таких форм, що участь нечистих на руку юристів уже не обов’язкова, – зазначив Михайло Ілляшев. – Майно, як показує практика, може перереєструватися навіть без якихось підроблених документів».

Учасники обговорили місце юристів у системі корпоративної безпеки, питання захисту топ-менеджера компанії від кримінального переслідування, кримінального кодексу на службі у бізнесу, захисту персональних даних і онлайн-комерції, а також захисту нематеріальних активів на прикладі IP.

VІI Щорічний форум юрисконсультів — ключовий профільний захід року, який виступає платформою для спілкування та обміну професійним досвідом для представників органів державної влади, суддів, топ-менеджерів, партнерів провідних юридичних фірм, а також керівників юридичних департаментів. Завершила захід церемонія нагородження переможців рейтингу «50 провідних юридичних департаментів України» за результатами незалежного дослідження видавництва «Юридична практика».