Залишити заявку

Михайло Ілляшев виступив модератором On-Law Марафону «Юрринок під час війни»

Дата новини: 27 липня 2022

Керуючий партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев виступив модератором на On-Law Марафоні «Юридичний ринок під час війни: відносини з клієнтами», який відбувся 22 липня 2022 р. Організатори – газета «Юридична практика» та освітня платформа Legal High School.

Учасники обговорили, чим живе юридична спільнота на п’ятому місяці війни та як розвиваються відносини бізнесу з їхніми зовнішніми юридичними радниками.

Керівники юридичних департаментів розповіли про критерії вибору юридичної фірми: тепер більше уваги приділяється її контрагентам та бенефіціарам.

Також учасники дискусії порівняли обсяги роботи: попит на юридичні послуги після початку повномасштабної агресії суттєво не скоротився, але змінилися запити. На даний момент є потреба у консультаціях з питань військової тематики та окремих нестандартних ситуацій, спричинених, зокрема, недосконалістю законодавчих змін.

On-Law Марафон – онлайн-майданчик, що поєднує юридичний ринок, бізнес та державні органи для пошуку найбільш ефективних способів роботи у кризовий період.