Залишити заявку

Михайло Ілляшев виступив на форумі «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні — 2018»

Дата новини: 26 лютого 2018

Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», взяв участь у дискусії «Відносини майбутнього: клієнтський вимір» на ХІV Щорічному юридичному форумі «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні — 2018» Асоціації юристів України, який відбувся 23 лютого 2018 року в Києві.

Учасники дискусії обговорили питання вибору зовнішніх юридичних радників для бізнесу, проблемні аспекти комунікації внутрішніх юристів компанії та зовнішніх юридичних радників, їх сприйняття один одного як партнерів або конкурентів, а також побудову процесу зворотного зв’язку.

«У роботі з внутрішніми юристами компанії-клієнта ми вважаємо себе партнерами, які працюють разом над спільним проектом, – зазначив Михайло. – Важливо, щоб юридична фірма знайшла «свого» клієнта, а клієнт – «свою» юридичну фірму, які б підходили один одному за духом. Тоді їхні стосунки будуть довірчими і довгостроковими».

Форум «Розвиток ринку юридичних послуг в Україні» є найавторитетнішим форумом власників юридичних фірм. Форум збирає керівників і партнерів юридичних фірм – від молодих компаній до визнаних акул зі світовим ім’ям, успішних адвокатів і лідерів практик, директорів з розвитку бізнесу і взагалі всіх, хто цікавиться розвитком юридичного ринку країни.